660 410 890
602 580 967


Zapraszamy do współpracy

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „AGMA” Janusz Żebrowski działa na rynku od trzech dekad. Przez cały czas w różnych etapach rozwoju, w różnych okresach działalności firma przede wszystkim dbała o zadowolenie klientów, a co za tym idzie najwyższą jakość wykonywanych usług i towarów. Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia i uprawnienia do wykonywania usług z obszaru hydrologii. Wszystkie materiały wykorzystywane przez nas posiadają niezbędne atesty i są zgodne z polskimi normami.
Wykorzystując nowe technologie przedsiębiorstwo stara się  przedstawić optymalną metodę wiercenia studni w poszczególnych przypadkach tak aby każdy klient był zadowolony.

P.U.H. „AGMA” powstało w 1987 roku i zostało założone przez obecnego właściciela Janusza Żebrowskiego. Od początku firma zajmowała się wierceniem studni. Wybór obszaru działalności podyktowany był chęcią zgłębienia nie znanej dotąd gałęzi branży budowlanej. Brak odpowiednich narzędzi, nie wspominając o urządzeniach wiertniczych nie ostudził zapału właściciela. Początek lat 90-tych, gospodarka wolnorynkowa i czynniki zewnętrzne przyniosły pierwsze urządzenia, a co za tym idzie doświadczenie.

Na początku działalności firma funkcjonowała na niewielkim obszarze byłego województwa ostrołęckiego z ograniczonym sprzętem napędzanym „siłą rąk”.
Dziś zmieniły się sprzęty. Są mobilne. Wykonujemy studnie na północnym Mazowszu, Warmii i Mazurach oraz w województwie Podlaskim.

Zapraszamy do współpracy.

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe AGMA - Janusz Żebrowski
ul. Grabowa 41
06-200 Maków Mazowiecki
660 410 890
602 580 967
agma.studnie@wp.pl

Polityka prywatności

POLUB NAS NA Facebook''u